Hellen Transfer

Transfer Denince Akla..

Transfer Denince Akla..

Antalya Havalimanı Transferlerimiz Hizmetinizde

Antalya havalimanı transferinde güven ve kalitenin ilk adresi Hellen Transfer olarak yılın her günü hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimiz, tecrübe ve geniş müşteri portföyümüz ile Antalya havalimanı transferinizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkeleri ile siz müşterilerimize 7/24 destek vermekteyiz. Sektörümüzde memnun müşteri sayımızı arttırarak transfer sayımızı ve araç filomuzu hızla genişletmiş bulunmaktayız. Bölge transferlerimiz:

  • Antalya havalimanı Side transfer
  • Antalya havalimanı Kemer transfer
  • Antalya havalimanı Belek transfer
  • Antalya havalimanı Alanya transfer
  • Antalya havalimanı Kaş transfer
  • Antalya havalimanı Finike transfer
  • Antalya havalimanı Manavgat transfer
  • Antalya havalimanı Kalkan transfer
  • Antalya havalimanı Kekova transfer

 

Havaalanı Vip Transfer Hizmetimiz

Siz misafirlerimizin özel olduklarını hissetmeleri için ayrıcalıklı Vip hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz üst segment araç marka ve modellerimiz ile havaalanı transferlerinizde araç içi özel taleplerinizi (yiyecek, içecek, şarj aleti, yağmurluk, kıyafet vb) rezervasyon sırasında belirtip, transferinizin daha konforlu geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumlara Özel Transfer Hizmetimiz

Antalya havalimanından şehir içi transfer hizmetlerimiz için firmanıza özel fiyat teklifleri alabilir; fuar, toplantı ve kongre organizasyonlarınız için çalışanlarınızı ve iş ortaklarınızı transfer süresince kaliteli hizmetimiz ile ağırlayabilirsiniz.

Araç Güvenilirliğimiz

Şirketimiz transferlerde kullandığı araçların periyodik bakımları tam ve zamanında yapılarak düzenli olarak takip altında tutmakta olup, tüm araçlarımızın Araç Kaskosu, Zorunlu Trafik Sigortası, Karayolu Yolcu Taşımacılığı İzni, Zorunlu Koltuk ve Ferdi Kaza Sigortaları yasa yönetmeliklere uygun olarak bulunmaktadır. Tüm sürücülerimiz İleri Sürüş Teknikleri eğitimini tamamlayarak işe başlamakta ve eğitimleri düzenli olarak yenilenmektedir.

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Antalya havaalanı transferiniz için firmamız tercih edip ödemenizi rezervasyon sırasında yaptıktan sonra uçuşunuzun iptal edilmesi durumunda iptal bilgilerini bizimle paylaşabilir, transfer ücretini iade alabilirsiniz. Uçuşunuz ertelenmesi durumunda ise uçuş saatinden önce bize haber vermeniz halinde transferiniz herhangi bir ek ücret ödemeden ileri bir saate alabilir, güzergah değiştirebilir ya da yolcu sayısını revize edebilirsiniz.

Satış sonrası memnuniyetinizi öğrenmek amacıyla müşteri temsilcilerimiz size ulaşıp kısa bir müşteri memnuniyeti anketi yaparak dönüş transferinizin kalitesini güvence altına alacaklardır. Memnuniyetiniz şirketimizin hizmet kalitesini arttıracaktır.DİĞER HABERLER