Hellen Transfer

Tranfer İhtiyacınızda Bizden Beklentileriniz Ne Olabilir ?

Tranfer İhtiyacınızda Bizden Beklentileriniz Ne Olabilir ?

Konforlu ve Güvenli Havalimanı Transferinin Adresi

Antalya havalimanı transfer hizmeti Türkiye’nin en yoğun yolcu giriş çıkışı olan ikinci ve Avrupa’nın da 14. Havalimanı olarak birçok Avrupa tatil merkezini geride bırakan Türkiye’nin incisi Antalya Havalimanı, hemen Akdeniz kıyısında bulunması ve şehir merkezine 10 km uzaklıkta olmasının yanında, Antalya şehir merkezinin doğusunda bulunması ve Antalya’nın oldukça büyük yüzölçümü nedeniyle tatil beldelerinin şehrin her noktasına yayılması itibariyle her geçen gün daha önemli bir konuma gelmektedir. Antalya Havalimanı otel transfer hizmetimiz başta Antalya merkez olmak üzere Alanya, Side, Göynük, Kemer, Belek, Kundu, Kumluca, Kiriş, Tekirova, Manavgat, Olimpos, Korkuteli, Kızılağaç, Çıralı, Çamyuva ve Kaş bölgelerine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sağlanmaktadır.


Antalya Havalimanı Transferi Neden Önemli?


Antalya her yıl misafir ettiği milyonlarca yerli ve yabancı turistin çekim merkezi olurken, birçok tatilcinin havalimanına ulaştıktan sonra otellerine gitmek için nasıl bir yol izleyeceklerine karar veremedikleri görülmektedir. Burada Antalya VIP transfer devreye girerken konuklarının kaç kişi oldukları, nasıl bir araç istedikleri gibi ihtiyaçlarının çok hızlı bir şekilde belirlenerek rotaları çizilirken, bu kısa yolculuktan tam olarak memnun ayrılmaları için firmamız elinden gelen gayreti de göstermektedir. Antalya havalimanı ucuz transfer özelliğiyle de ön plana çıkan Hellen Transfer rahatlık, konfor ve güveni harmanlayarak, bu sürecin en ufak bir sıkıntıya mahal verilmeden geçirilmesini sağlamaktadır.

Transfer İçin Hangi Araçlar Kullanılmaktadır?


Antalya Havalimanı transferleri Antalya’ya gelen konukların toplam sayıları ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanırken, müşteri beklentilerine göre uygun araç tesisi de yapılmaktadır. Antalya Havalimanı Kemer transfer işlemlerinde genel shuttle hizmetlerimizin yanı sıra 3 kişilik, 7 kişilik ve 10 kişilik özel araçlar, VIP araçları, standart transfer araçlarıyla birlikte gelen turist grubunun dillerini konuşan çalışanlarımız, ücretsiz özel hizmetlerimiz ve yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışımızla Antalya Havalimanı’ndan Antalya’nın tüm noktalarına standart transfer turlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yerli ve yabancı tüm konuklarımızın dönüş ulaşımlarında da uçuş saatine göre özel olarak planlanmış hizmetlerimiz 24 saat boyunca konuklarımızın yanında olacaktır.DİĞER HABERLER