Hellen Transfer

Bol Seçenek içinde Antalya Hellen Transfer

Bol Seçenek içinde Antalya Hellen Transfer

Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti 


Antalya Havalimanı transfer hizmetimiz havalimanından birçok rotaya transfer hizmeti vermektedir. Antalya Akdeniz’in incisi, yaz tatili isteyen yerli ve yabancı turistlerin Türkiye’deki en çok tercih edilen şehirdir. 1998 yılında hizmete giren Antalya Havalimanı Antalya şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta Muratpaşa’da bulunmaktadır. Ayrıca Antalya Havalimanı Avrupa’nın en yoğun 14. havalimanıdır. 2015 yılında ise Türkiye’nin en yoğun 3. Havalimanı olmuştur. Antalya Havalimanını 2017 yılında kullanan yolcu sayısı yaklaşık 26 milyondur. Antalya Havalimanı’nı kullanan havayolu sayısı 80’i bulmaktadır. Yolcu trafiği bakımından oldukça yoğundur. Yurtdışı ve yurtiçi turistler tarafından tercih edilen Antalya’nın her yaz döneminde yoğun zamanlar geçirdiğini söyleyebiliriz. Antalya Havalimanı’na ulaşım sağlayan iki toplu taşıma hizmeti bulunmaktadır. Bunlar otobüs ve tramvaydır.


Biz Hellen Transfer olarak Antalya Havaalanı ucuz transfer hizmeti sunmaktayız. Yalnızca size fiyatta uygunluk sunmuyoruz. Ayrıca konforlu, huzurlu ve güvenli bir yolculuk geçireceğinizi temin ediyoruz. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarımız, modern araçlarımız ile keyifli bir yolculuk geçireceksiniz. Antalya’da olan yolcu yoğunluklarına kalmadan transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yolu bilmiyorsunuz ve yanınızda bagajlarınız var neden yol aramakla, bagajlarınızı yanınızda sürümekle yorulasınız ki? Yaz sıcağında otobüse binmek istemiyorsanız, Transfer hizmetimizden faydalanarak otelinize hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Bu şekilde Antalya’nın sıcak havasından kaçıp kendinizi denize atmak için daha erken hazırlanmış olacaksınız. İsteğimiz tatilinize giderken havalimanından otele olan yolculuğunuzun yorucu olup olmayacağını değil otele vardığınız kısımdan sonraki sürelerle ilgilenip dinlenmenize zaman ayırmanızdır.

Transfer Hizmeti Sunduğumuz Noktalar:


Antalya VIP transfer hizmetini benimseyen firmamızın Antalya Havalimanı’ndan transfer hizmeti sunduğu noktalardan bazıları şunlardır:


• Antalya Havalimanı – Side transferi
• Antalya Havalimanı – Kemer transferi
• Antalya Havalimanı – Belek transferi
• Antalya Havalimanı – Kaş transferi
• Antalya Havalimanı – Alanya transferi
• Antalya Havalimanı – Finike transferi
• Antalya Havalimanı – Manavgat transferi
• Antalya Havalimanı – Kalkan transferi
• Antalya Havalimanı – Kekova transferi

Antalya Havalimanı’ndan olan bu transfer hizmetleri ile havalimanından otelinize varmaya çalışırken çektiğiniz sıkıntılar bitmiş olacak. Otelinize kadar hizmet veren seçeneklerimizle size uygun fiyatlarımızla ve araçlarımızla bizimle iletişim kurmanızı bekliyoruz.DİĞER HABERLER