Hellen Transfer

Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya 7/24 Transfer

Antalya Havalimanı’ndan Alanya’ya 7/24 Transfer

Antalya Havalimanı - Alanya Transferleri

Antalya Havalimanı transfer hizmetini kullanarak Alanya’ya gidebilirsiniz. Bu hizmetimiz Antalya Havalimanı’ndan Alanya’daki otelinize kadar transfer sağlamaktadır. Antalya Havalimanı otel transferiyle otelinize ulaşmanız daha rahat ve güvenli olacaktır. Antalya Havalimanı yoğunluğuyla dikkat çeken bir havalimanıdır. Muratpaşa’da bulunan havalimanı bazı turistik bölgelere de uzak kalmış olmaktadır. Havalimanına gelen siz misafirlerimizin Antalya’daki ulaşımlarını Hellen Transfer adına biz yapmak istiyoruz. Transfer hizmetini tüm koşullarıyla benimsemiş bir firmayız. Ve sizin havalimanından olan yolculuğunuzun en iyi şekilde geçirebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Birden fazla transfer noktamız bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Alanya hakkında kısa bir bilgi verelim.


Alanya:


Alanya, Antalya Merkez’e yaklaşık 154 kilometre, Antalya Havalimanı’na ise yaklaşık 130 kilometre uzaklıktadır. 300.000’e yakın bir nüfusu bulunan Alanya oldukça turistik bir ilçedir. Alanya tarih açısından da önemli bir yerdir. Roma – Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi güçlü hükümdarlıkların egemenliği altına girmiştir. İlk başlarda korsanlar tarafından kullanılmaya başlanan yer sonrasında ise daha önemli yerlere gelmiştir. Alanya’da gezilebilecek yerleri belirtmek istersek. Tüm ihtişamı ve manzarasıyla Alanya Kalesi iyi bir seçenek olacaktır. 1226 yılında açılan kale Kleopatra Plajı’na bakmaktadır. Kleopatra Plajı demişken Kleopatra Plajı, Damlataş Plajı ve Keykubat Plajı denizle buluşmak için en güzel noktalardır. Ayrıca Damlataş Mağarası’na da uğramayı unutmamak gerek. Kızılkule, Alanya Müzesi, Syedra Antik Kenti diğer gezilecek tarihi yerlerdir. Kızılkule zaten Alanya’nın simgesidir. Dim Çayı, Sapadere Kanyonu, Alanya Seyir Terası ve Alara Han ise gezilecek alanlar listenizde bulunması gereken yerlerdendir.


Antalya Havalimanı Alanya transfer hizmetimiz ile herkesin sevgilisi olan Alanya’ya ulaşmanız düşündüğünüzden daha uygun ve keyifli olabilir. Antalya VIP transfer hizmetimiz uygun fiyatlarla sizinle buluşmaktadır. Siz Alanya’da geçireceğiniz günleri ve denizi düşünürken bizim görevimiz sizin Alanya’ya en güvenli ve en rahat şekilde ulaştırmaktır. Transferlerimiz 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdedir. Hizmetlerimizin sadece Alanya ile sınırlı kalmadığını, Antalya Havalimanı’nda birçok noktaya transfer hizmeti sağladığımızı tekrar hatırlatalım. Hizmetlerimiz sizin isteklerinize göre istediğiniz saatte istediğiniz noktaya ulaşım sağlayacaktır.DİĞER HABERLER