Hellen Transfer

Antalya Havaalanı Transferleriniz İçin Güvenilir Hizmet

Antalya Havaalanı Transferleriniz İçin Güvenilir Hizmet


Hellen Transfer, Antalya havalimanı 7/24 transfer hizmeti ile yılın her döneminde siz seçkin müşterileri için özel bir hizmet sunmaktadır. Antalya havaalanında karşıladığımız misafirlerimizin; rahat, konforlu ve güvenli araçlarımız ile dilediklere noktaya tecrübeli ve uzman şoförlerimiz eşliğinde transferini gerçekleştirmekteyiz. Otomobilden, farklı büyüklükteki minibüs ve otobüse kadar çeşitli araç seçeneklerimizden müşteri adedimize en uygun olan araç tercih edilebilmektedir.


Havaalanından Hangi Noktalara Transfer Hizmeti Vermekteyiz?


Antalya havalimanı Kaş transfer, Antalya havalimanı Finike transfer, Antalya havalimanı Manavgat transfer, Antalya havalimanı Kalkan transfer, Antalya havalimanı Kekova transferlerinin yanı sıra Side, Kemer, Belek, Alanya transfer güzergahlarımız da bulunmaktadır. Tatil amacı ile ya da iş amaçlı toplantı, kongre, fuar, etkinlik gibi organizasyonlar için Antalya’yı tercih eden hem şirketlere hem de bireysel müşterilerimize güvenilir hizmet verebilmek için uzman kadrolarla çalışmakta, müşterilerimizin havaalanı transferi için tüm ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Araçlarımızda bulunan GPS sistemleri ile yolculuğunuz boyunca siz de konumunuzu uydu haritasından takip edebilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Antalya havaalanı, otogar, oteller, organizasyon alanları ve tatil beldelerine en rahat ve kolay transfer için siz müşterilerine hizmet vermekte olan şirketimiz Hellen Transfer, bir sonraki transferinizde de tercihiniz olacaktır.


Seçeceğiniz araç ile yolcu sayısı ve güzergah mesafesine göre değişen ücret tarifelerimizi, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri hattımızdan müşteri temsilcilerimizden öğrenebilir, transfer günü öncesi güzergahınızı rahatlıkla revize edebilirsiniz. Transfer öncesi olduğu gibi transfer sırasında da ödeme yapabilirsiniz. Toplu yolcu transferlerinde ve düzenli olarak bizi tercih eden sadık müşterilerimize özel fiyat avantajlarının da bulunduğu firmamızın verdiği hizmet ve uygun fiyatlar, bizi tercih sebebiniz olacaktır.


Grup ve bireysel transferlerinizi, yolculuğa 2 saat kalaya kadar rezerve imkanı sağlayan firmamız, acil rezervasyonlar için VIP müşterilerinin ihtiyaçlarını da her an karşılayabilmektedir. Onaylanmış tüm rezervasyonlar için uçuşa bağlı gecikme ve iptallerde, rezervasyonun iptal ve iade işlemleri garanti altına alınmıştır. Transferden en az bir gün öncesinde bildirimi yapılan uçuş iptalleri için ücret iadesi aynı gün içinde müşterilerimize yapılmaktadır.DİĞER HABERLER